Search

30 בינואר יום שלישי

שיריתי

קונצפט חדש - שירה מאוחדת והקלטה בציבור!

10 בפברואר יום שבת

מארש דונדורמה

התשובה החוצפנית הישראלית למארצ'ינג בנד מניו אורליאנס משלבים השפעות עממיות מרחבי העולם עם ג'אז ופ'אנק

5 בפברואר יום שני

נאור דנין

מופע טרום השקת אלבום הבכורה, עם כל שירי האלבום ועוד הפתעות

20 בינואר יום שבת

עמנואל והכיסופים

עמנואל והכיסופים מציגים: חנוכת בית המקדש #3 ביופיטר

2 בפברואר יום שישי

לא

"לא" חוגגים את אלבומם "דווקא" עם אורחים רבים ונכבדים בצהרי שישי

12 בפברואר יום שני

FINER FIGHTERS

ערב קרבות איגרוף קלאסי ואיגרוף תאילנדי של לוחמי המועדונים של הגר פיינר, אלופת העולם באיגרוף

7 בפברואר יום רביעי

אדיר כוכבי / טניה וינוקור

מופע כפול ומסע חובק עולמות עם מוזיקאים הניזונים משורשיהם ומייצרים בהווה את יסודות תרבות העתיד

4 בפברואר יום ראשון

Black Coffee Blues

בלוז, סול וג'אז במיוחד לפסטיבל ריקודי הבלוז Black Coffee Blues Exchange עם רוי יאנג ולהקתו

21 בפברואר יום רביעי

האורקסטרה + פיין וגנור

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית, מגיעה לסדרת הופעות במועדון האזור והפעם מארחים את יוסי פיין ועופר גנור

13 בפברואר יום שלישי

דודי לוי

מופע חגיגי לרגל 20 שנה מצאת אלבום הבכורה עם כל שירי האלבום וההרכב המקורי

14 בפברואר יום רביעי

כוכב אניס

הלהקה\כנופיה חוזרת לעיר הבית כדי לחלק ולקבל כמה סטירות

21 בינואר יום ראשון

יוסי פיין, טל ברגמן וחברים

יוסי פיין ואצולת הפ'אנק המקומית חוגגים ומנגנים לרגל ביקור מולדת של המתופף הנודע טל ברגמן

3 בפברואר יום שבת

Black Coffee Blues

בלוז אל תוך הלילה במסגרת פסטיבל רקדנים בינלאומי עם ירון בן עמי וההדסטומפרז

23 בינואר יום שלישי

Denitsa Quartet

Denitsa Quartet מבולגריה שירי עם בולגריים

15 בפברואר יום חמישי

SWING CITY FESTIVAL

סווינג סיטי, פסטיבל תל אביב הראשון לסווינג דיקסילנד וניו אורלינס, עם מיטב ההרכבים בארץ בשני סשנים מקפיצים.
האחיות לוז / הביג בנד של אברהם פלדר / דני רוזנפלד / סוינג דה ז'יטן וז'אק סאני / אלי פרמינגר

25 בינואר יום חמישי

שומרי המלכה

מחווה לכל להיטיה האהובים של להקת Queen

25 בפברואר יום ראשון

ג'וקה / מרסלו / גבריאל (ברזיל)

מופיע מיוחד של הצמד הבכיר עם וירטואוז המפוחית מברזיל

23 במרץ יום שישי

האורקסטרה + חנן בן ארי

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית, מגיעה לסדרת הופעות במועדון האזור והפעם עם האורח חנן בן ארי.

12 בפברואר יום שני

FINER FIGHTERS

ערב קרבות איגרוף קלאסי ואיגרוף תאילנדי של לוחמי המועדונים של הגר פיינר, אלופת העולם באיגרוף
19:30
50/60 ש"ח
13 בפברואר יום שלישי

דודי לוי

מופע חגיגי לרגל 20 שנה מצאת אלבום הבכורה עם כל שירי האלבום וההרכב המקורי
60/70 ש"ח
14 בפברואר יום רביעי

כוכב אניס

הלהקה\כנופיה חוזרת לעיר הבית כדי לחלק ולקבל כמה סטירות
21:00
40/50 ש"ח
15 בפברואר יום חמישי

SWING CITY FESTIVAL

סווינג סיטי, פסטיבל תל אביב הראשון לסווינג דיקסילנד וניו אורלינס, עם מיטב ההרכבים בארץ בשני סשנים מקפיצים.
האחיות לוז / הביג בנד של אברהם פלדר / דני רוזנפלד / סוינג דה ז'יטן וז'אק סאני / אלי פרמינגר
20:00
110/120/170 ש"ח
16 בפברואר יום שישי

SWING CITY FESTIVAL

סווינג סיטי, פסטיבל תל אביב הראשון לסווינג דיקסילנד וניו אורלינס, עם מיטב ההרכבים בארץ בשני סשנים מקפיצים.
14:00
110/120 ש"ח
17 בפברואר יום שבת

ELECTRIC BLUE

בלוז רוק חם ובועט
21:00
40/50 ש"ח
21 בפברואר יום רביעי

האורקסטרה + פיין וגנור

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית, מגיעה לסדרת הופעות במועדון האזור והפעם מארחים את יוסי פיין ועופר גנור
21:00
60/70 ש"ח
25 בפברואר יום ראשון

ג'וקה / מרסלו / גבריאל (ברזיל)

מופיע מיוחד של הצמד הבכיר עם וירטואוז המפוחית מברזיל
21:00
60/80 ש"ח
23 במרץ יום שישי

האורקסטרה + חנן בן ארי

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית, מגיעה לסדרת הופעות במועדון האזור והפעם עם האורח חנן בן ארי.
14:00
60/70 ש"ח